O nas

O nas
Party Service Impel Catering – jest agencją full service. Oznacza to, że zajmujemy się przygotowywaniem imprez całościowo. Jesteśmy po to aby dopilnować każdego drobnego szczegółu, zaplanować każdy nawet najmniejszy detal. Wieloletnie doświadczenie z małymi i dużymi Klientami pozwoliło nam doskonale zrozumieć potrzeby Klientów i przygotować się do każdego eventu. Zaskakujące wydarzenia nie są już dla nas zaskakujące – co więcej potrafimy je przewidzieć i im zapobiegać , a gdy się to
nie uda świetne sobie z nimi radzimy. Nasi Klienci zyskują od nas nie tylko świetnie zrealizowane imprezy i niezapomniane chwile, ale także pewność, że wszystko pójdzie jak należy...
Party service Impel Catering tworzą ludzie pełni pasji, pomysłów i chęci. Ludzie, którzy potrafią sprawić, by rzeczy banalne stały się niebanalne a świat nabrał kolorów.

FULL SERVICE CZY TYLKO CATERING?

Jesteśmy agencją full service – co oznacza, że mogą Państwo zlecić nam kompleksową realizację usługi, sami zająć się innymi sprawami, a po imprezie cieszyć się gratulacjami za świetnie przygotowany event. Kompleksowe przygotowanie przez nas imprezy polega na przygotowaniu nietuzinkowego scenariusza imprezy, wyborze miejsca, menu aż po zapewnienie oprawy artystycznej.

Jednocześnie z uwagi na wyśmienite jedzenie jakie przygotowujemy, z naszych usług korzystają również inne agencje eventowe, które nie mają własnego zaplecza gastronomicznego i szukają sprawdzonego partnera. Dlatego, jeżeli szukają Państwo wyłącznie obsługi cateringowej – możemy z powodzeniem zrealizować Państwa najśmielsze oczekiwania.

MAŁE DETALE – DUŻA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Każdy nasz event jest precyzyjnie zaplanowany, posiada swój scenariusz, w którym ujęty jest każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Z doświadczenia wiemy, ze małe sprawy potrafią zaważyć na odczuciach i odbiorze imprezy.
Nasze doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez, zaplecze technologiczne oraz umiejętności personelu gwarantują, że na naszych imprezach nawet niespodzianki będą dokładnie zaplanowane.

ZAPEWNIAMY

infrastrukturę, niezbędną do organizacji imprezy (namioty, stoły, parasole, sceny itp.)

dobrze zaopatrzone zaplecze techniczne (sprzęt audiowizualny, oświetleniowy itp.) oraz obsługę i transport

niesamowitą atmosferę obfitującą w wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych,

zróżnicowane menu dostosowane do charakteru uroczystości oraz oczekiwań Klienta

dopracowany w najmniejszym szczególe scenariusz uroczystości, różnorodność,
najwyższą jakość oraz niezapomniany smak naszych potraw.

SPRAWDZENI W BOJU

To ludzie tworzą sukces. Bez dobrej załogi niewiele da się osiągnąć. Nasz zespół to sprawdzeni fachowcy pracujący z nami już od kilku lub kilkunastu lat. To ludzie, którzy lubią to co robią. Nie lubią sztampy – bo ile można robić ciągle to samo? Kręci ich adrenalina ciągłe wyzwania i zadowolenie Klientów. A nasi Klienci cenią ich za pasję, profesjonalizm i komunikację.

Agnieszka Gacek-Noga

Dyrektor cateringu komercyjnego

Matka projektu – to ona stworzyła Party Service i opiekuje się nim jak swoim dzieckiem. Jak matka potrafi być surowa i wymagająca, ale też mobilizuje do ciągłego rozwoju. Pełna pasji i energii.

Beata Śnieżek

Menadżer operacyjny ds. Party service

Filigranowa dziewczyna o mocy słonia, sile walki lwa i nieprzeciętnym uroku osobistym. W party service od początku. Zadba o każdy szczegół.

Beata Olejniczak

Menadżer operacyjny ds. Party service

Niespożyte zasoby energii, moc uśmiechu i pełen profesjonalizm. Utrzyma w ryzach nawet największy zespół, w którym wszyscy zagrają jak z nut.

Koletta Górecka

Koordynator operacyjny ds. Party Service

Młoda dziewczyna, otwarta na nowe wyzwania i pełna zapału do pracy. W żartobliwym nastroju ale stanowczym tonie potrafi przekazać czego chętnie wymaga i o co zawsze zadba.

Mikołaj Wittenbeck

Koordynator operacyjny ds. Party Service

Pełen energii młody chłopak, zawsze uśmiechnięty, znajdzie wyjście z każdej nawet najtrudniejszej sytuacji.