O nas

O nas
Party Service Impel Catering – jest agencją full service. Oznacza to, że zajmujemy się przygotowywaniem imprez całościowo. Jesteśmy po to aby dopilnować każdego drobnego szczegółu, zaplanować każdy nawet najmniejszy detal. Wieloletnie doświadczenie z małymi i dużymi Klientami pozwoliło nam doskonale zrozumieć potrzeby Klientów i przygotować się do każdego eventu. Zaskakujące wydarzenia nie są już dla nas zaskakujące – co więcej potrafimy je przewidzieć i im zapobiegać , a gdy się to
nie uda świetne sobie z nimi radzimy. Nasi Klienci zyskują od nas nie tylko świetnie zrealizowane imprezy i niezapomniane chwile, ale także pewność, że wszystko pójdzie jak należy...
Party service Impel Catering tworzą ludzie pełni pasji, pomysłów i chęci. Ludzie, którzy potrafią sprawić, by rzeczy banalne stały się niebanalne a świat nabrał kolorów.

FULL SERVICE CZY TYLKO CATERING?

Jesteśmy agencją full service – co oznacza, że mogą Państwo zlecić nam kompleksową realizację usługi, sami zająć się innymi sprawami, a po imprezie cieszyć się gratulacjami za świetnie przygotowany event. Kompleksowe przygotowanie przez nas imprezy polega na przygotowaniu nietuzinkowego scenariusza imprezy, wyborze miejsca, menu aż po zapewnienie oprawy artystycznej.

Jednocześnie z uwagi na wyśmienite jedzenie jakie przygotowujemy, z naszych usług korzystają również inne agencje eventowe, które nie mają własnego zaplecza gastronomicznego i szukają sprawdzonego partnera. Dlatego, jeżeli szukają Państwo wyłącznie obsługi cateringowej – możemy z powodzeniem zrealizować Państwa najśmielsze oczekiwania.

MAŁE DETALE – DUŻA ODPOWIEDZIALNOŚĆ
Każdy nasz event jest precyzyjnie zaplanowany, posiada swój scenariusz, w którym ujęty jest każdy nawet najdrobniejszy szczegół. Z doświadczenia wiemy, ze małe sprawy potrafią zaważyć na odczuciach i odbiorze imprezy.
Nasze doświadczenie w organizacji różnorodnych imprez, zaplecze technologiczne oraz umiejętności personelu gwarantują, że na naszych imprezach nawet niespodzianki będą dokładnie zaplanowane.

ZAPEWNIAMY

infrastrukturę, niezbędną do organizacji imprezy (namioty, stoły, parasole, sceny itp.)

dobrze zaopatrzone zaplecze techniczne (sprzęt audiowizualny, oświetleniowy itp.) oraz obsługę i transport

niesamowitą atmosferę obfitującą w wiele atrakcji sportowo-rekreacyjnych dla dzieci i dorosłych,

zróżnicowane menu dostosowane do charakteru uroczystości oraz oczekiwań Klienta

dopracowany w najmniejszym szczególe scenariusz uroczystości, różnorodność,
najwyższą jakość oraz niezapomniany smak naszych potraw.